Ankara'da Plastik Cerrahi Kliniği: ONEP

22.06.2018 08:00
Son yıllarda fiziğine önem veren ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyenler Plastik Cerrahi Kliniklerine daha sık başvuruyor
Ankara'da Plastik Cerrahi Kliniği: ONEP
A

Son yıllarda fiziğine önem veren ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyenler Plastik Cerrahi Kliniklerine daha sık başvuruyor.
Ankara'da faaliyet gösteren ONEP Plastik Cerrahi Kliniği'de başta saç ekimi,meme büyütme veya küçültme,yüz estetiği gibi tedavi yöntemleri ile hastalarına hizmet veriyor.
ONEP Plastik Cerrahi Kliniği sorumlusu Op.Dr.Hıfzı Velidedeoğlu'da Tahlil.com'a Onep Plastik Cerrahi Kliniği,kendisi ve çalışma ekibi hakkında bilgi verdi:
Onep; 1981 yılında Prof. Dr. Onur EROL tarafından Ankara’da kurulmuş olan bir Plastik Cerrahi Kliniği’dir. Birçok değerli plastik cerrahın da olduğu gibi ben de 1990 yılında Onep ekibine katıldım.
Ankara Onep’de; temel felsefelerimizden biri olan ekip çalışması mantığını sürdürdük ve plastik cerrahi uzmanlarımız Op.Dr. Ünal ŞAHİN, Op.Dr. Zühtü DEMİR, Op.Dr. Atilla KURTAY ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanımız A.Burak Çakmak’ı ekibimize katarak güç kazandık.
ONEP Ankara Binsesin Sitesi 5.Cad.90.sok.No:20 Ümitköy-Ankara’daki modern binamızda faaliyet göstermektedir.
Binamız; içerisinde otoparkı, kafeteryası, doktor odaları,hasta muayene odaları, numune alma odası, acil gözlem ve acil müdahale odaları,hasta bekleme salonları, en son teknoloji ile donatılmış 2 ameliyathanesi , anestezi öncesi hazırlık ve ayılma ünitesi,yoğun bakım ve gözlem odaları olan 1500 m2’lik 4 katlı bir sağlık kompleksidir.

Merkezimizde; GÖZ KAPAĞI CERRAHİSİ, YÜZ GENÇLEŞTİRME, KULAK CERRRAHİSİ, BURUN CERRAHİSİ, SAÇ EKİMİ, MEME BÜYÜLTME, MEME KÜÇÜLTME, MEME DİKLEŞTİRME, MEME EŞİTSİZLİKLERi DÜZELTME, KOL GERME, KARIN GERME, LIPOSUCTION gibi operasyonlar; uzman kadromuz ve deneyimli sağlık personellerimizin katılımlarıyla başarıyla yapılmaktadır.
Ayrıca; BOTOX, RESTYLANE, VELLA SMOOTH, LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI ve SOLARYUM gibi ameliyatsız estetik uygulamaları da teknolojik cihazlarımız ile uygulanmaktadır. Merkezimiz; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı ve Sağlık Personelleri, İşletme Müdürü, Hasta Koordinatörü, Hasta Danışmanları ve Hizmet Personellerini kapsayan kurumsal kadrosuyla güzelliğe dair, sağlıklı ve güvenli estetik çözümler bulmaya devam etmektedir.

YORUM YAP

Yorum yapilmeniz için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız...
 Enginar Yaprağı Koltuk Altı Kokusuna Çözüm Olabilir
Yapılan araştırmalara göre enginar yaprağı özü koltuk altı kötü kokusunun giderilmesi için iyi bir çözümdür
BİTTER ÇİKOLATA MI ? SÜTLÜ ÇİKOLATA MI?
Vazgeçemediğimiz lezzet çikolata
Güzellik Bu Besinlerde Saklı
Güzellik elbette ki göreceli bir kavramdır ancak, bazı püf noktaları vardır ki, herkesin güzellik anlayışında bu noktalar ortaktır
Ayaklar Neden Kokar?
Gün boyu vücut ağırlığımızı çeken ve çoğunlukla kapalı alanda tutulan ayakların en büyük sorunu kötü koku yaymasıdır
Kansere Karşı Doğal Gıdalar
Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenme çok önemlidir
Suçiçeği Nedir?
Daha çok çocuklarda ortaya çıkan suçiçeği ; çok sık görülen, ağır belirtilere yol açmayan bir hastalıktır
Tat Alma Olayı Nasıl Gerçekleşir?
Tat alma duyusu, dil ile gerçekleştiği düşünülse de, beyninde devrede olduğu kompleks bir mekanizmadır
Diskektomi Nedir? Riskleri Nelerdir?
Diskektomi cerrahi bir işlemdir
Kanserde Aşı Ne Zaman Koruyucu, Ne Zaman Tedavi Edici?
Kanser tedavisi veya kanser oluşumunu engellemek amacıyla geliştirilen tümör aşıları, vücudun bağışıklık sistemini tümöre karşı duyarlı hale getiriyor
Çikolatanın Faydaları Nelerdir?
Kadınların bir türlü vazgeçemediği çikolatalar
Göz Duşu Nedir? Göz Duşu Ne İşe Yarar?
Özellikle İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili önlemlerin giderek yaygınlaşmasıyla göz duşları da yoğun şekilde kullanılmaya başlandı
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com