MHRS Tahlil Sonuçları

03.07.2018 11:33 | Güncelleme: 21.01.2019 12:12
MHRS Sağlık Bakanlığının geliştirdiği ve vatandaşlarımızın kolaylıkla dilediği hastanede istediği hekime muayene olmak için randevu aldığı bir portalıdır. MHRS, Merkezi Hekim Randevu Sistemi anlamına gelir. Tahlil sonuçları da randevu alınan hastanelerin web sayfalarından ve e-nabız uygulamasından öğrenilebilmektedir.Tahlil.com olarak da bu konuda okurlarımızın sonuçlarına ulaşabilecekleri bağlantıları sayfalarımızdan paylaşıyoruz.
MHRS Tahlil Sonuçları
A

MHRS Nedir?

MHRS nin açılımı ise Merkezi Hekim Randevu Sistemidir. MHRS Sağlık Bakanlığının geliştirdiği ve vatandaşlarımızın kolaylıkla dilediği hastanede muayene olmak istediği hekime muayene olmak için randevu aldığı bir portalıdır.

MHRS Tahlil Sonuçları

MHRS ile randevu alıp hastanede muayene olanlar muayene sonrası yaptırdıkları tahlil sonuçlarını da ilgili hastanelerin web sayfalarından öğrenebiliyor.E-banız uygulaması da bu konuda vatandaşlarımızın tahlil sonuçlarına ulaşmasında yol gösterici rol oynuyor.

Tahlil yorumlayan sağlık siteniz Tahlil.com da tahlil sonuçlarını Tahlil.com'a sormak isteyen ziyaretçilerine kolaylık amacıyla tüm hastanelerin tahlil sonuçlarını bir sayfada topladı. Tahlil Sonuçları sayfamızdan bulunduğunuz ile göre tahlil yaptırdığınız hastaneye ait tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 Tahlil Sonuçları sayfamıza girip yaptırdığınız tahlil sonucunu hemen öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız

http://tahlil.com/tahlil-sonuclari 

YORUM YAP

Yorum yapilmeniz için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız...
Diyete Girmeden Önce Hangi Tahlilleri Yaptıralım?
Hemen herkes, hayatında bir çok kereler diyete girmeyi hedeflemiştir
Laboratuvar Tahlilleri Öncesi Kan Verirken Nelere Dikkat Edelim?
Birçok hasta laboratuvara kan vermeye giderken önceden dikkat etmesi gerekenler konusunda yeteri kadar bilgi sahibi değildir
VİTAMİN E (a-Tokoferol, a-T, Alfa-tokoferol, Vit E)
Kanda vitamin E oranını gösteren bir testtir
Sık İstenen Tahliller Nelerdir?
Doktorlar muayene ettikleri hastaların çoğundan tahlil ister
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com