14 haftalik gebeyim tüp bebek ve ikiz bekliyorum hamileligimin basindan bu yana progestoran 50mg igne hergun iki tane birden vurduruyorum

14 haftalik gebeyim tüp bebek ve ikiz bekliyorum hamileligimin basindan bu yana progestoran 50mg igne hergun iki tane birden vurduruyorum 3 hafta once ve geçtiğimiz cumartesi cok yogun bir kanama gecirdim birinde hastanede yattim digerinde müsadeye alindim hem progestaroni hergun hem protulon 500mg i 3gunde bir vrdryrum ama igne saati 11 saati gecince kahverengi pirtili veya sulu akintim var.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gebeliğin korunması için gereken müdahaleyi yapmış. Şu aşamada doktorunuzun düzenli muayene ve takipleri duurmunuz hakkında en doğru bilgiyi verecektir.