15 gün gecikmem vardı.. doktora gittim bana dedi ki polikistik over yumurtalıklarim varmış onun yüzünden eğer hamileysem geç gorebilirmisik, gittim B-HcG testi yaptırdım sonucu 0.100 çıktı

15 gün gecikmem vardı.. doktora gittim bana dedi ki polikistik over yumurtalıklarim varmış onun yüzünden eğer hamileysem geç gorebilirmisik, gittim B-HcG testi yaptırdım sonucu 0.100 çıktı.. şimdi ne yapmam gerekiyor.. daha bekleyeyim mi yoksa doktora mı gidim..

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz. Ancak polikistik over sendromu ve hastalığı için doktorunuz ilave tahliller isteyebilir.