2 doz Hepatit B aşısı oldum. 3. doz aşı zamanı geldi.Kan testi vermeli miyim?

Hemşire öğrencisiyim ilk doz aşımı oldum bir ay sonra 2.dozu oldum ve kan tahlili yapıldı hepatit b değerim yüksek çıktı ve 6 ay sonraki 3.aşı zamanım geldi kan tahlili verip mi aşı olmalıyım

Tahlil.com Cevabı : 3. doz aşı öncesi kan testi vermenize gerek bulunmuyor. Direkt olarak 3. doz aşınızı olabilirsiniz.