20 yaşındayım düzensiz adet görme nedeni ile kadın hastalıkları bölümüne gittim tahlil sonuçlarımı sizlerede sormak istedim.

20 yaşındayım düzensiz adet görme nedeni ile kadın hastalıkları bölümüne gittim tahlil sonuçlarımı sizlerede sormak istedim.rnestradiol : 149.8rnploraktin : 29.73rnfsh : 3.46rnlh : 26.05rntotal testesteron : 54.80

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.