2006'dan beri crp degerm yuksek cıkıyor. ramatolojıye gıttım.crp yıne yuksek cıktı (11)

2006'dan beri crp degerm yuksek cıkıyor. ramatolojıye gıttım.crp yıne yuksek cıktı (11), ana testım pozitif(1/100-homojen) rf normal aralıkta cıktı. eklem, kas agrılarım fazla, cok usuyen bırıyım, vucutta morarmalar oluyo. crp- ana testının kanserle ılıskısı cok korkuttubenı. benı aydınltrmısınız?

Tahlil.com Cevabı :  CRP bir akut faz reaktanıdır. CRP yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ve romatizmal durumlar gibi ihtimaller gelir.CRP yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilir ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.CRP YÜKSEKLİĞİ NEDİR?http://tahlil.com/crp-yuksekligi-ne-anlama-geliyor-normal-degerler-0-5-arasi-iken-183-ne-gibi-bir-anlam-ifade-edebilir