21 yaşındayım şans eseri hepatit b oldugumu ögrendim annemden bana geçmiş. Bekçi olmama engelmidir

Hocam merhaba 21 yaşındayım şans eseri hepatit b oldugumu ögrendim annemden bana geçmiş. Bekçi olmama engelmidir bide sonuclarımı yorumlarsanız allah rızası için ne yapmam gerekiyor kurtulma yolum varmıdır karaciger ultrasyonunuda birşey çıkmadı herşey saglıklı dendi ama ben hastalanacakmısım gibi hissediyorum :( nnHbsag 1000.00 PozitifnAnti HIV : 0.150 NEGATİFnAnti HCV 0.02 NegatifnAnti HBS : 3.10 NegatifnHBV Dna : 5006 Negatif nAst : 26nAlt : 38nRDW : 11.7

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda kesin kararı sizin işe giriş muayenesini verecek doktorunuz verecektir.Ancak bizim görüşümüz bekçi olmanızda bir engel olmadığı yönünde.