24 yasında kızım. Bu şubat ayının 4ünde adetimin son günü yüzeysel bi yakınlaşmam oldu. erkeklik sıvısı bana temas etmedi

24 yasında kızım. Bu şubat ayının 4ünde adetimin son günü yüzeysel bi yakınlaşmam oldu. erkeklik sıvısı bana temas etmedi hiç, sadece elime bulaşmışsa yarım saat sonra kendime dokunduğum için tedirgin oldum. bu olaydan 2 gün sonra ve tam 7.günü hcg yaptırdım ikiside 0,1 sizce bu sonuçlar doğru mudur birdaha gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.

m********** :

erken yaptırılmamış dimi hocam? bidaha gerekir mi?