25 yaşında erkeğim Anti HBs 0.0 negatif, HBs Ag 0.26 negatif, Anti HCV 0.05 negatif, Anti HIV I/II (Ag/Ab combo/p24) elisa 0.17 negatif.

25 yaşında erkeğim. 25 gün önce bir bayanla cinsel ilişkiye girdim. bayanla yeni tanıştığım için hepatit a-b-c ve adis testi yaptırdım. sonuçlarım Anti HBs 0.0 negatif,HBs Ag 0.26 negatif, Anti HCV 0.05 negatif, Anti HIV I/II (Ag/Ab combo/p24) elisa 0.17 negatif. bu test sonuçları güvenılırmı ? tekrar test yaptırmalımıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Güveneceğinizden emin olmadığınız testleri neden yaptırıyorsunuz.Bu tür anlamsız sorulara cevap vermekten usandık.Sonuçlarınız normal, güvenip güvenmeyeceğiniz de sizin bileceğiniz bir konu.