3 aylık kızımın yapılan kan tahlilinde plt değerinin yüksek çıkması beni çok rahatsız etti. Sonuçlar plt:504,pct:0,50,hgb:12,2,hct:36,6,mcv:72,6,mch:24,3 diğer değerleri normal aralıkta

13 aylık kızımın yapılan kan tahlilinde plt değerinin yüksek çıkması beni çok rahatsız etti. Sonuçlar plt:504,pct:0,50,hgb:12,2,hct:36,6,mcv:72,6,mch:24,3 diğer değerleri normal aralıkta. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.