3 yıldır psoriatik artrit teşhisi konuldu kalca ekleminde şekil bozukluğu çıktı mr da

3 yıldır psoriatik artrit teşhisi konuldu kalca ekleminde şekil bozukluğu çıktı mr da . Sedimentasyon değerim 20 27 arası cikiyor yeni yeni 15 oldu bir hafta önceki tahlilimde crp de 0.8 çıktı ve her kontrolw gitmeme değerlerim için hep normal dedi doktorlar . Sadeced vitaminini düşük çıkıyordu genellikle de ferritindegeri düşük çıkıyordu RA olupta iltihap çıkmaması normal mi teşhis yanlış olabil

Tahlil.com Cevabı : Sadece belirtiğiniz tahlillerle bir tanıya varılamaz. Bir romatoloji ve/veya ortopedi uzmanına başvurmanız ve ilave tahliller yapılması uygun gözüküyor.