30 yaşındayım, 10 yıldır günde 1 paket sigara içiyorum. Birkaç ayda bir tekrar eden krize benzer durumlarım oldu ve polikliniğe gittiğimde saçma sapan şüphelerle oyalandım

Merhaba, 30 yaşındayım, 10 yıldır günde 1 paket sigara içiyorum. Birkaç ayda bir tekrar eden krize benzer durumlarım oldu ve polikliniğe gittiğimde saçma sapan şüphelerle oyalandım bi sonuç da çıkmıyor. Şuurum yerindeyken yürüyemediğim, anlatamayacağım bir kendinden geçiş yaşıyordum ve acil servise kaldırıldım ama bişey bulamadılar. O durumlardaki kan sonuçlarımı göndersem siz bi yorum yapar mısı

Tahlil.com Cevabı : Tabii gerekli bilgilendirmeyi yaparız.Kan sonuçlarınızı bize gönderebilirsiniz.