31 yasindayim amh testim 1.04 cikti prolaktin 13.43 /tsh 1.96/ serbest t4 9.11 bu degerlerle dogal yolla hamile kalmam olur mu?

31 yasindayim amh testim 1.04 cikti prolaktin 13.43 /tsh 1.96/ serbest t4 9.11 bu degerlerle dogal yolla hamile kalmam olur mu amh degerim cok mu dusuk

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.