39 yaşındayım ve ikinci cocuga 1senedir gebe kalamiyorum test sonuclarim adetin 2. Günü progesteron 0.60 folluculer 0.1 -0.3 bu normalmi hamile kalabilirmiyim

Merhabalar ben 39 yaşındayım ve ikinci cocuga 1senedir gebe kalamiyorum test sonuclarim adetin 2. Günü progesteron 0.60 folluculer 0.1 -0.3 bu normalmi hamile kalabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalıp kalamayacağınızı sadece bu test belirlemez.Eşinizin sperm tahlili dahil olmak üzere pek çok parametre ve muayene sonrası bu konuda detaylı bilgi sahibi olunabilir.Kadın doğum bölümünde muayenelerinizi sürdürünüz.