40 yasinda erkek total testosteron 278 estradiol 28.78 shbg 17.70 albumin 44 albumin kan 4.4 psa 1.32 prolactin 9.35 cinsel isteksizlik icin istendi normal dendi

40 yasinda erkek total testosteron 278 estradiol 28.78 shbg 17.70 albumin 44 albumin kan 4.4 psa 1.32 prolactin 9.35 cinsel isteksizlik icin istendi normal dendi yorumlayabilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarınızda kayda değer bir sorun yok ancak Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.