4.5 ay önce sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ve vajinasına boşalma olmadığını düşünüyoruz,olaydan yaklaşık 42 sonra adet olduğunu söyledi biz yine de olaydan 2.5 ay sonra gebelik testi yaptık negatif çıktı

Sevgilimle bundan 4.5 ay önce sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ve vajinasına boşalma olmadığını düşünüyoruz,olaydan yaklaşık 42 sonra adet olduğunu söyledi biz yine de olaydan 2.5 ay sonra gebelik testi yaptık negatif çıktı daha sonra Aralık ayında tekrar adet oldu ama şimdi Ocak ayında olmadı hamile olma ihtimali var mıdır ? Adet olduysa yoktur yazıyor ama ya bu adet değilse 4 aydır kafayı yiyoru

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....