Açlık şekeri 227 3 aylık %10.1 çıktı c peptid sonucu 0.9-7.1 referans aralığında 1.28 cıktı...10 gundur insulin kullanıyorum..acaba durumum nedir

İyi geceler..benim sorum diyabet hakkında 41 yaşındayım 1.80 boy 90kg...açlık şekeri 227 3 aylık %10.1 çıktı c peptid sonucu 0.9-7.1 referans aralığında 1.28 cıktı...10 gundur insulin kullanıyorum..acaba durumum nedir teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Acil şifalar diliyoruz.Değerleriniz şeker hastası olduğunuzu ve tedavinizin de doğru olarak planlandığını gösteriyor.Düzenli olarak endokrinoloji bölümünde muayene ve takiplerinizi sürdürmenizi öneriyoruz.