Adet döneminde, Hepatit yönünden (HBs Ag, Anti HCV),rnAIDS yönünden(Anti HIV) Frengi yönünden (VDRL),rnAkdeniz Anemisi(Talasemi) testlerini yaptırsam sonuçlar farklı çıkar mı?

Merhaba adet dönemi nikah işlemleri için gereken kan tahlillerini yaptırsam sonuçlarda bir farklılık ortaya çıkar mı ?rnrnHepatit yönünden (HBs Ag, Anti HCV),rnAIDS yönünden(Anti HIV) Frengi yönünden (VDRL),rnAkdeniz Anemisi(Talasemi)) tahlili Kan Grubu Tahlili

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlilleri adetliyken yaptırmanızda br sakınca yoktur. Sonuçlara etki etmez adet döneminde olmanız.