Adet döngüm normalde 24 25 gün arasında değişiyor fakat bu sefer 9 gün gecikti.Daha önce hiç böyle bir gecikme yaşamadım.

Merhaba.Adet döngüm normalde 24 25 gün arasında değişiyor fakat bu sefer 9 gün gecikti.Daha önce hiç böyle bir gecikme yaşamadım.Hamilelik testim de negatif çıktı ki prezervatifsiz ilişkiye girmedim.Lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez. Bu durumda hamilelik yoktur.