Adetime daha 10 gün vardı, yerleşme kanamasından şüphelenerek test yaptım kanda sonuç negatif. Kanamam bugün bitti hamile miyim?

Merhaba en son normal adetim 21 inde başlayıp 4 gün içinde bitti ve bitiminden 2-3 gün sonra korunmasız ilişkiye girdim ayın 27 sinde 3 gün sonra yumurtlama günümdü şimdi ise 3 gün önce ilk başta kahverengi daha sonra ise vişne çürüğü az kanamam oldu oysaki sonraki adetime daha 10 küsür gün vardı, yerleşme kanamasından şüphelenerek test yaptım kanda sonuç negatif. Kanamam bugün bitti hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı.
.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

D********* :

Çok teşekkürler :)