Adetimin 22. günü progesteron testi yaptırdım. sonuçlar; Progesteron 10.8 ?

selamlar hocam ben 29 yaşındayım adetimin 22. günü progesteron testi yaptırdım. sonuçlar;Progesteron 10.8FOL.FAZ: 0.33-1.2LUT.FAZ: 0.72-17.8Mid_Luteral FAZ: 0.34-0.92POS.MENOPOZ: 0.0-1.0şeklinde yazıyor sizce hamile kalmam için test sonuçlarım normalmi.

Tahlil.com Cevabı :  Progesteron değeriniz normal bu da yumurtlama olduğunu gösteriyor