Ankara Tıp Fakültesi öğrencisiyim.Kan tahlilimde indirekt bilirübin testi yüksek çıktı

Ben Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim.rKAN TAHLİLİMDE DEĞERLENDİRİLMESİ ÖNERİLEN SONUÇLAR;rnDirekt bilirubin: 0,49 mg/dLrnİndirekt bilirubin: 2,16 mg/dLrnTotal bilirubin: 2,65 mg/dLrnDahiliyeye gitmeden önce yorumlarınızı öğrenmek istedim. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar, tıp fakültesi öğrencilerinin de sitemizi tercih etmesi bizleri mutlu ediyor.Umuyoruz fakülte hayatınızda sitemizdeki bir çok bilgi sizler için yol gösterici olur.
Kan tahlilinizde indirekt bilirübin değeri yüksek.Bu durumda akla ilk olarak Gilbert Hastalığı geliyor.
Gilbert hastalığı ile ilgili aşağıdaki detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Gilbert Hastalığı Nedir?