Anti CMV IgG 250.0 reactive rnAnti CMV IgM 1.01 reactive rnAnri rubella IgG 43.4 reactive rnAnti rubella IgM 0.14 nonreactive. Değerlendirir misiniz?

Merhaba ikili tarama testlerinde rnAnti CMV IgG 250.0 reactive rnAnti CMV IgM 1.01 reactive rnAnri rubella IgG 43.4 reactive rnAnti rubella IgM 0.14 nonreactive rnAnti toxoplazma IgG 0.1 nonreactive rnAnti toxoplazma IgM 0.13 nonreactive rnBunlar ne anlama geliyo acaba

Tahlil.com Cevabı :

Yaptırdığınız test sonucunuzu inceledik.
İkili testte anne kanında iki hormonun (B-HCG ve PAPP-A) ölçümü yapıldığı için sonuç kağıdında bunların değerleri ve bu değerlere göre hesaplanan risk oranları yer almaktadır.
Ancak bu değerler ikili test olarak değerlendirilmez.
Bu testleriniz enfeksiyon yönünden yapılan testler ve normal olarak çıkmış.