ANTİ HBS (MİKROPARTİKÜL İMMÜN ASSAY-MEİA VEYA BENrnKurum Adı rnSonuç 2.00rnSonuç Birimi mIU/mLrnReferans Değeri < 10

İyi günler ülkemin çok değerli hekimleri ben yazmaktan ziyade kan sonucmu direk yazmak istiyorum kafam çok karıştı bu sonucu size göndermek istedim cevap verir iseniz çok mutlu olurum şimdiden çok tşkler sn.dokrum ..ANTİ HBS (MİKROPARTİKÜL İMMÜN ASSAY-MEİA VEYA BENrnKurum Adı rnSonuç 2.00rnSonuç Birimi mIU/mLrnReferans Değeri < 10

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS değeriniz negatif çıkmış.Yani Hepatit B ye karşı koruyuculuk yok anlamında.