Anti pariyetal antikor testim pozitif çıktı.Yorumlar mısınız?

Hamileyim ve burda yazan tahlil sonuçlarına göre bı sıkıntı var mı.rnAnti pariyetal antikor(apa) pozitif 2+rnAnti kardiyolipin ıgg negatif 0.2rnAnti kardiyolipin ıgm negatif 0.2rnProtein C 88.05rnProtein S 110.20rnLupus antikoagülan(doğrulama testi ile) 1.05 saniye

Tahlil.com Cevabı : Anti pariyetal antikor testi pozitifliği normal bir durum değildir.Aşağıdaki yazımızda anti pariyetal testi ve hangi durumlarda pozitif çıktığına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Anti pariyetal antikor testi ve pozitifliği nedir?