Arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Genelde iç çamaşırlarımız üzerimizdeydi sadece bir ara pen*sini özel bölgeme sürttü ama ucu hiç değmedi boşalma olmadı

Arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Genelde iç çamaşırlarımız üzerimizdeydi sadece bir ara pen*sini özel bölgeme sürttü ama ucu hiç değmedi boşalma olmadı uzerıme sadece göbeğe oldu sildim.30 Kasımda adet oldum normal olmam gereken zamanda dün ve bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı. İlişkiden 7 gün sonra adet oldum iliskiye cok yakın bir zamanda hamile miyim hocam?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.