Ayağımın yanında serçe parmak yanından topuk arkasına kadar yanık var. 17.günde kabuk bağladı. İlk 7 gün pansuman yapıyordum.

Ayağımın yanında serçe parmak yanından topuk arkasına kadar yanık var. 17.günde kabuk bağladı. İlk 7 gün pansuman yapıyordum. Artık kabuğun düşmesini bekliyorum. Sadece topuk tarafımdaki kabuğun altında gün içinde sıklıkla nabız atması gibi his oluyor ama çok hafif bir his. Bu iyileşirken normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu bir cildiye uzmanına muayene olmanız. Muayene sonrası genel bir değerlendirme yapılmalıdır.