Ben üçlü tarama testi yaptırdim AFP 37.6rnHCG 7862 ESTRİOL(E3)FREE 8.48rntanı 026.9

Ben üçlü tarama testi yaptırdim AFP 37.6rnHCG 7862 ESTRİOL(E3)FREE 8.48rntanı 026.9 yazıyo ben 37 yaşındayım bu 3.gebeligim acaba bu sonuclar ne demek rnyada daha tam olarak hepsi cikmamişmi rnbunların ne demek oldugunu soylermisiniz

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.