Ben ve sevgilim sürtünerek çok defa ilişki yaşadık. Sevgilim vajinamın üstüne ve yakınına asla boşalmadı.

Ben ve sevgilim sürtünerek çok defa ilişki yaşadık. Sevgilim vajinamın üstüne ve yakınına asla boşalmadı.Ben polikistik over sevgilim varikosel hastası, hatta segilimin 2 buçuk yıl önce yaptırdığı sperm testi çocuğunun olamayacağını gösteriyor. Benim adetim 5 gün gecikti, 2 idrar testi yaptım negatif çıktı.Hemen ertesi gün 5 gün süren adet oldum. Üstüne bir test daha yaptım, o da negatif.

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....