Benim beta HCG tahlilim 100 sonra 95-60-71 bugün de 20 ye düşmüş en son adet tarihim 23 Kasım dış gebelik mi vardir?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak sağlıklı bir gebelik olmadığını söyleyebiliriz.Kimyasal gebelik ilk akla gelen seçenek.Ancak doktorunuz muayene ve gerekirse isteyeceği tahlillere göre dış gebelik veya diğer alternatifler üzerinde de inceleme yapacaktır.