Benim betahcg hormonum 8.40iki gun sonra35.02oldu suan hamile oldugumu soylediler

Benim betahcg hormonum 8.40iki gun sonra35.02oldu suan hamile oldugumu soylediler ama benim sancilarim cok oluyor bu normal mi pro 8 olmus cikmis sizce normallmi cvp verirseniz memnun olurum tskler

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a göndermiş olduğunuz Beta HCG değeriniz gebelik bulgusu.Kesin hamile olduğunuzu ortaya koymak için ise  ultrason muayenesi ve muayene sonrası da gebelik kesesinin ultrasonda gözükmesini de  beklemek gerekir.
Bu süre zarfında Beta HCG değerlerinizde periyodik bir yükselme olmasını da beklemeliyiz.

Tahlil.com olarak önerimiz ise, bu aşamada doktorunuza  kontrollerinizi sürdürün
Takip eden süreçte gebeliğinizin seyrini araştırmak için yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg tahlillerinin sonuçlarını bekleyin.

Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?

Kimyasal gebelik nedir?

Gebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?