Benim sorum tahlillerimdeki yüksek sonuclar.8+5 hamileyim. nTOXO igG 7.30 POZİTİF, RUBELLA İgG 128.40 POZİTİF CIKTI

Benim sorum tahlillerimdeki yüksek sonuclar.8+5 hamileyim. nTOXO igG 7.30 POZİTİF, RUBELLA İgG 128.40 POZİTİF CIKTIrn BU ORANLAR BEBEKTE SORUN OLDUĞUNU MU GÖSTERİYOR.

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar daha önceden geçirilmiş bir engeksiyon sonrası vücutta buna karşı antikor oluştuğunu gösteriyor. Bu durumda korkulacak bir şey yoktur.Hamilelikye önceden geçirilmiş enfeksiyondan çok yeni geçirilmiş veya geçirilmekte olan TOXO, Rubella enfeksiyonları bebek için sorun oluşturabilir.