Benim ve eşimin testleri de normal dediler.Testleri size göndersem Sizden de bilgi almam mümkün müdür?

Merhaba 29 yaşındayım 2.5 yıllık evliyim 1.5 yıldır korunma iğnesini bıraktım. 3 aydır 28 günde bir adet görmeye başladım. Çocuk istiyorum. Benim ve eşimin testleri de normal dediler.Testleri size göndersem Sizden de bilgi almam mümkün müdür?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki Testlerinizi gönderebilirsiniz.