Beta hcg sonucum 5 gün önce hamileliğimi ilk öğrendiğimde 75 di 5 gün sonra 1690 a yüksekli nedeni ne olabilir acaba?

Beta hcg sonucum 5 gün önce hamileliğimi ilk öğrendiğimde 75 di 5 gün sonra 1690 a yüksekli nedeni ne olabilir acaba

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerindeki bu yükselme gayet normal.Sağlıklı bir gebeliğin olduğunun göstergesi.Tabii ki gebeliğin kesin tanısı da bETA hcg testine ilave olarak ultrason muayenesinde de gebelik kesesinin rahimde görülmesiyle koyulacaktır.