Beta hcg testlerim hep 0,1 çıkarken adet gecikmesiyle yaptırdığım hcgm 0,149 çıktı bu ne demektir?

Tahlil.com Cevabı :

Önemli olan değerlerin normal aralıklar içinde olması.Normal aralıklar içinde olan Beta HCG değerleri negatif kabul edilir.Bu nedenlerle değerlerde artış veya azalmanın normal değerler içinde olması kaydıyla klinik bir anlamı yoktur.

Sonuç olarak hamilelik olmadığını söyleyebiliriz.