Boyalı mikroskop inceleme BOS kültürü lökosit ve bakteri görülmedi hücre sayımı bossda lökosit görülmedi ne anlama geliyor hocamm oglum lösemi tedavisi görüyor

Boyalı mikroskop inceleme BOS kültürü lökosit ve bakteri görülmedi hücre sayımı bossda lökosit görülmedi ne anlama geliyor hocamm oglum lösemi tedavisi görüyor hastanede 5.5 yaşında

Tahlil.com Cevabı : BOS yani beyin omurilik sıvısından alınan örnekte enfeksiyon yönünden herhangi bir bulgu olmadığını gösteriyor sonuçlar.
Çocuğunuza acil şifhalar dileriz.