Bunlar sonuçlar ptz 13,6 ınr 1,25 aptt36,5 normal olması gereken değerler 9,3 12,7 ınr için 0,8 1,20 ?

Bunlar sonuçlar ptz 13,6 ınr 1,25 aptt36,5 normal olması gereken değerler 9,3 12,7 ınr için 0,8 1,20 aptt için 24 39 kızım 9 yasında ve bademcik amelıyatı aolacakken bu tahlıl sonuçları yüzünden olamadı sebebı nedır acaba yardımcı olabılırmısınız

Tahlil.com Cevabı : Pıhtılaşma yönünden yapılan testlerin yüksek çıkması üzerine, ameliyat sırasında kanama riski olabileceği için ameliyat ertelenmiş.Bir çocuk hematoloji uzmanına danışabilirsiniz.