CA153 DEGER 17.4U/MLrnCA125 DEGER 8U/MLrnCA199 DEGER 11.39U/MLrnCEA KARSİNOEMBRİYONİK ANJITENrnDEGER 0.57NG/ML

CA153 DEGER 17.4U/MLrnCA125 DEGER 8U/MLrnCA199 DEGER 11.39U/MLrnCEA KARSİNOEMBRİYONİK ANJITENrnDEGER 0.57NG/MLrnAPANDISİT AMELİYATI SONRASI SAG VE SOL OVERDE KIST MEVCUTDU SAG TARAFDAKİ TEMIZLENMIS AMA SOLDAKİ DURUYO 7 AY GECDI USTUNDEN 2 gun once kadın d.gıttım bu testleri yaptılar sonuc bu ne anlama gelıyo kanser mıyım

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.