Cinsel ilişkiden 31 gün sonra idrar testi yaptık negatif çıktı ama bu ay adeti gecikti.hamile mi?

Kız arkadaşımla en son 17 aralıkta prezervatifle korunarak beraber olduk.ilişkiden 9 gün sonra idrar testi negatif çıktı.9 ocakta adet oldu ama yoğunluğu azdı ve ben implantasyon kanaması diye şüphelendim.Daha sonra ilişkiden 23 gün sonra yani 13 ocakta idrar tesi yaptık negatif çıktı.Daha sonda ilişkiden 31 gün sonra idrar testi yaptık negatif çıktı ama bu ay adeti gecikti.hamile mi?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....