Çocugumun ayda 3 yada 4 kere sol diz kapağında aniden oluşan bir sancı oluyor ve aglıyor 3 yasında fakat her zaman aynı bacak aynı yer belirli Bi bölge ortopedi doktoru röntgende bir sey çımadığını çocuk doktorumuz ise periferik yayma yaptı

İyi gunler cocugumun ayda 3 yada 4 kere sol diz kapağında aniden oluşan bir sancı oluyor ve aglıyor 3 yasında fakat her zaman aynı bacak aynı yer belirli Bi bölge ortopedi doktoru röntgende bir sey çımadığını çocuk doktorumuz ise periferik yayma yaptı temiz çıktı hgb hafif yuksek 13. 5 kalsiyumu da 12.5 hafif yuksek önemsenecek yukseklik değil dediler hala devam edıyor ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Özellikle çocuklar üzerine uzmanlaşmış bir ortopedi doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.Genel olarak üniversite hastanelerinde bu tür uzmanlaşmış doktorlar bulabilirsiniz.