Cocuk alerji bölümünde kizima bazi testler yapıldı (8) tam kan sayiminda herşey normal fakat sadece mpv 6,0 çıkmış total igE 31,8 igAs 1,0900 igMs 0,71800 igG 8,410

Cocuk alerji bölümünde kizima bazi testler yapıldı (8) tam kan sayiminda herşey normal fakat sadece mpv 6,0 çıkmış total igE 31,8 igAs 1,0900 igMs 0,71800 igG 8,410 çıkmış nasil degerlendirilmeli acaba dra henüz gosteremedim

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.