Çocukken sarılık geçirmiştim. A virüsüne karşı bağılıklık kazanmışmıyım? bulaştırma riski var mıdır? kronikleşirmi?

HAV IgMt0.96tBorderlinetCut-offt0,9 - 1,1trn* HAV Abt0.06tPozitiftCut-offt0,9 - 1,1rn0.0 - 0.90 Pozitifrn0.91 - 1.10 Borderlinern1.11 - Üzeri Negatifrnkontrol tahlili verdim böyle çıktı.rnÇocukken sarılık geçirmiştim. A virüsüne karşı bağılıklık kazanmışmıyım? bulaştırma riski var mıdır? kronikleşirmi?. gözde ellerde sarılık yapar mı? (akdeniz anemisi taşıyıcıyım) sararma ile alakası varmı? tşkrlr

Tahlil.com Cevabı : Aktif bir hastalık veya bulaştırıcılık gözlenmiyor sonuçlarınızda