CRP yüksekliği tehlikeli midir?

Oğlumun CRP değeri 67 mg/dl çıktı ve bacaklarında ağrı olduğunu söylüyor.CRP yüksekliği tehlikeli midir?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun CRP değeri yüksek çıkmış bu normal bir durum değildir.İlk olarak akla bakteriyel enfeksiyonlar gelir.Oğlunuz muhtemelen bir enfeksiyon geçiriyor olabilir.Doktorunuz bu yönde ilave tahliller de isteyebilir.
CRP yüksekliği ile ilgili bilgi almak için tıklayınız....