Dış hemoroid sorunum var wc sonrası kanama dışkı yapamama ve daha sonrasında yogun agrı kalcamin uzerine oturamayacak kadar bi acıma var ameliyatsız çözumu varmı ?

Merhaba dış hemoroid sorunum var wc sonrası kanama dışkı yapamama ve daha sonrasında yogun agrı kalcamin uzerine oturamayacak kadar bi acıma var ameliyatsız çözumu varmı lütfen acil cevap verin

Tahlil.com Cevabı : Ameliyatsız çözümler tabii ki var.Ancak tedaviniz konusunda en doğru bilgiyi sizi muayene eden ve proktoloji konusunda uzmanlaşmış bir genel cerrahi doktoru vermelidir.