Dün gece sağ böbrek kısmımda ağrı başladı idrarimi yaparken de yanma hissediyorum sebebi ne olabilir?

Merhaba 19 haftalık hamileyim. Dün gece sağ böbrek kısmımda ağrı başladı idrarimi yaparken de yanma hissediyorum sebebi ne olabilir acil Dr a gitmeli miyim

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.Kadın doğum doktorunuz veya bir üroloji doktoruna başvurunuz.