Dün sağ tarafımda hafif şiddetli bir ağrı başladı yaklaşık iki saat sonunda kıvrandım serumla ağrı kesici verdiler geçti ağrım. idrar ve kan tahlili verdim.

Dün sağ tarafımda hafif şiddetli bir ağrı başladı yaklaşık iki saat sonunda kıvrandım serumla ağrı kesici verdiler geçti ağrım. idrar ve kan tahlili verdim. ckd_epi değeri 88 çıktı, kristalleşme ise pozitif çıktı. idrarda yanma vs yoktu. doktor ağrı kesici verdi yolladı ağrın olursa gel dedi. tekrar ağrım olmadı bu neyin göstergesi acaba? bir şey de demediler ne yapmam lazım. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu rahatsızlık bir çok nedene bağlı olabiir.Kasık bölgesini de içeren bir ultrason muayenesi ve gerekirse bazı kan tahlilleri durumunuz ile ilgili çok daha detaylı bilgi verecektir. Bir üroloji doktoruna başvurabilirsiniz.