e sürtünme yolu ile arkadan birlikteliğim oldu ilişkinin 75.gununde üniversite araştırma Hastanesi'nde hiv RNA negatif anti hiv negatif 90.gunde devlet hastanesi hiv tahlilim negatif

Merhabalar hocam yaklaşık 195 gün önce sürtünme yolu ile an*l birlikteliğim oldu ilişkinin 75.gununde üniversite araştırma Hastanesi'nde hiv RNA negatif anti hiv negatif 90.gunde devlet hastanesi hiv tahlilim negatif 101.günde aile hekimliğinde anti hiv negatif 190.günümde devlet hastanesi 3.jenerasyon anti hiv tahlilim negatif 5aydir lustral 100mg ilaç alıyorum ilaç kan değerimi tahlilde etkilerm

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,
İlaç kullanımı da HIV sonucuna tesir etmez.

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..