Ele bulaşan zevk suyu,battaniye veya kot pantolona sürüldükten sonra ne kadar canlı kalır?

Ele bulaşan zevk suyu,battaniye veya kot pantolona sürüldükten sonra ne kadar canlı kalır? Sperm hariç (prezervatif vardı) zevk suyu ele bulaşsa ve dediğim gibi battaniye,kot pantolon,iç çamaşırı ile temas ettikten sonra vajinaya temas etse gebelik ihtimali olur mu acaba?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimali oluşmaz.

a********* :

merhaba nişanlımla adeten iki gun sonra sürtünme olmadı ama göbeğime boşaldı kasıkğıma doğru ve oyuk kısmından bacak arasına doğru akmış dildim oraya gelmedi kuruydu yinede bi şey olurmu

Cevap:

Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********* :

pantolondan ele bulaşan zevk suyu baska yere degdikten hemen sonra vasınada o elle matubasyon yapılsa hamilelik olur mu.

Cevap:

Hayır bu durumda hamile kalınmaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********* :

öncelikle kolay gelsin. bunları yazarken tabiki utanıyorum. konu iyi anlasılsın diyede genişce yazıyorum. ben 24 sözlum de 22 yasında. sozlumle oturtur iken benden zevk suyu geldi. pantolonum bundan sebep ıslandı. 1TL kadar büyuklukten biraz baha büyükce ıslanmıs idi. bende belli olmasın diye elimle

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.