En hassas idrarda gebelik testi son cinsel ilişkiden kaç gün sonra sonuç verebilir?

Hocam merhaba.En hassas idrarda gebelik testi son cinsel ilişkiden kaç gün sonra sonuç verebilir? Biz son cinsel ilşkiden sırasıyla 9 gün,23 gün ve 31 gün sonra hassas gebelik testi yaptık hepsi negatif çıktı.sonuca güvenebilirmiyiz?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelikten söz edemeyiz.Uygun zamanlarda test yaptırmışsınız.